• Čeština
  • English
  • Deutsch
 

Dotace

Dotace

Název projektu: Vzdělávání jako součást prosperity

Registrační číslo projektu: CZ.1.04/1.1.02/35.00270
Termín realizace projektu: 1.4. 2010 – 28.2. 2012

 

Naše společnost vzdělává své zaměstnance za finanční podpory Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

Projekt realizujeme v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, administrátorem výzvy je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Hlavním cílem projektu je zvýšit adaptabilitu zaměstnanců prostřednictvím zvyšování odborných znalostí a profesních dovedností, a tím i zvýšit konkurenceschopnost firmy KOVO LEDEČ s.r.o.v oblasti strojírenství i v jiných průmyslových odvětvích díky efektivnějšímu využívání moderních technologií.

V rámci projektu ESF proběhnou školení v oblasti manažérské, jazykové, IT dovednosti, programování CNC frézovacích a soustružnických center a svařování.

O celém projektu budeme průběžně informovat prostřednictvím těchto webových stránek a nebo na www.esfcr.cz

dotace
Nástrojárna Kovo Ledeč

Vzdělávání jako součást prosperity 2011

V roce 2011 probíhala v naší firmě další školení. Školení Heidenhain I. – V. a školení Heidenhain zaměřené na inovace programů bylo realizováno firmou TPV group s. r.o., Třemošnice. Proběhlo v březnu až květnu 2011 a prošlo jím 8 našich zaměstnanců.
Dále proběhlo školení Fagor I., II. a školení Fagor zaměřené na inovace programů. Školení realizovala firma Jiří Urban – KH systen, Běstvina v červnu a červenci 2011 a prošlo jím též 8 našich zaměstnanců. Tato školení měla přínos pro naši firmu v oblasti řídícího systému CNC strojů a jeho využívání v praxi.

V lednu až červnu tohoto roku proběhlo i školení Svařování v ochranných atmosférách TIG a MAG. Bylo realizováno ing. Ladislavem Ivanem. Tímto školením prošli tři naši zaměstnanci.
Dalším školením, které proběhlo v únoru, březnu a říjnu 2011, bylo Školení manažerských dovedností. Realizovala je firma Diké – personální agentura, s. r. o. a proškolen byl jeden zaměstnanec.
Dále pak probíhá školení – Jazykového vzdělávání – Technická angličtina. Cílovou skupinu tvoří zaměstnanci naší firmy v počtu 4 pracovníků. Toto školení je realizováno soukromým lektorem pí. Renatou Nečilovou- Fickovou.

Inovace

Výroba forem pro lisování skla
Výroba jednoúčelových strojů